Merhaba. Ben Cecu. Gerçek ismim tabii ki bu değil ama genellikle bana bu şekilde hitap ederler ve ben de bu nickin bir hikayesi olduğu için severim. Gel gelelim varyasyonlarından da nefret ederim. Bitmeyen bir üniversitenin, uğraştığım alanlarla çok alakası olmayan bir bölümünde okuyorum. Maymun iştahlı biri olduğum için de uğraştığım alan sürekli değişiyor ama okuduğum alanla asla birleşmiyor. Şuan uğraştığım alan Siber Güvenlik ama sukulentler ve kara yosunları da dahil olmak üzere çeşitli saçma salak alanlarla ilgileniyorum. Bi tane de beta balığım var adı Molly. Belki gizli sorularım için denersiniz diye söylüyorum. He unutmadan ilkokul öğretmenimin ismi de Fatma. Bunu da yazdıysan şimdi benim hakkımda gerçek bilgileri bulabileceğin sosyal medya hesaplarımı sallıyorum. Artık twitlerimin analizini mi yaparsın yoksa telefon numaramı mı bulursun bilemem ama bana kalırsa o toplara çok girme hayatıma ne kadar dahil olursan senin hakkında veri toplama ihtimalimi de o kadar arttırmış olursun.

Genel olarak instagramda ikamet etmemle birlikte bazen twitterda floodlar yapar salak saçma imalarda bulunurum.

Yok ben resmi takılcam dersen şayet linkedin profilim ile sevişebilirsin. Retro seviyorum diyorsan da ceyhunulas[ :horse: ]gmail[dot]comadresine kağıt uçaklarını salla.

Şimdilik bu kadar bu yazı ve linkler zaman içerisinde değişebilir. yenileri eklenirken var olanlar kaldırılabilir. Bunu yapabilme gücü bendeyse yaparım ve bu tabii ki sizin umurunuzda olmayabilir.

hadi eyv.


Edit1: Molly öldü.