Özgeçmişim

ÇALIŞMA GEÇMİŞİM

Ekim 2014 – Şu Anda

Kısmi Zamanlı Öğrenci

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Üniversitemin öğrencilerine sağladığı imkan dahilinde mükemmel insanların yanında gerek sunucu bakımı gerekse sistem kurulumu gerekse de sunucu ve web sitelerinin testlerini gerçekleştiriyorum.

Ekim 2015 – Aralık 2016

Özel İçerik Editörü

Bo3.co

Sadece Bo3.co da karşılaşabileceğiniz röportajlar, listeler, makaleler ve tartışma konuları yazmak üzere Özel İçerik Editörlüğü yaptım.

EĞİTİM

2013-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Abant İzzet Baysal Üiversitesi

Anadolu Öğretmen Lisesi mezunu olmam yüzünden istediğim bölüme gidememiş olsam da yine de fen ve teknoloji tarafında bir yerde olmak hiç değilse rahatlatıcı 🙂

2008-2012

Sayısal

Kalecik Anadolu Öğretmen Lisesi

Son OKS neferlerinden biri olarak yolum bu liseyle kesişti.

LinkedIn Profilim

Ceyhun UlaşCeCu

Bolu’da ikamet etmekteyim. Genellikle Linux dağıtımları, ağ ve güvenliği, kablosuz ağlar ve sunucu güvenliği ile ilgileniyorum. Hobi olarak kendin yap projeleri (DIY), kasa modlama ve capture the flag etkinlilerine ilgi duyuyorum. Boş zamanlarımı kitap okuyarak, film izleyerek ve CTF çözerek geçiriyorum.

KURSLAR

2016

Hacktrick’16

Uygulamalı Sızma Testi

Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Octosec tarafından düzenlenen Hacktrick Siber Güvenlik Konferansında Caner Köroğlu tarafından verilen Uygulamalı Sızma Testi kursuna katıldım.

2017

Hacktrick’17

Uygulamalı Sızma Testi

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunda Octosec tarafından düzenlenen Hacktrick Siber Güvenlik Konferansında Mücahit Karadağ tarafından verilen Uygulamalı Sızma Testi kursuna katıldım.

SERTİFİKALAR

Ocak 2016

SQL Fundamentals

SoloLearn

SoloLearn tarafından verilen SQL Fundamentals kursunu başarıyla bitirerek bu sertifikayı almaya hak kazandım.

Sertifikayı Gör

18 Ocak 2016

Windows Security & Forensics

Microsoft

Microsoft Virtual Academy tarafından düzenlenen Windows Security & Forensics kursunu başarıyla bitirerek bu sertifikayı almaya hak kazandım.

Sertifikayı Gör

GELİŞTİRME BECERİLERİM

Android

Python

WordPress